KTR18EZPF1603
MFR.Part #
KTR18EZPF1603
JLCPCB Part #
C2089488
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS