KTR18EZPF1583
MFR.Part #
KTR18EZPF1583
JLCPCB Part #
C2086197
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS