KTR18EZPF14R7
MFR.Part #
KTR18EZPF14R7
JLCPCB Part #
C2110885
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS