KTR18EZPF1471
MFR.Part #
KTR18EZPF1471
JLCPCB Part #
C2110920
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS