KTR18EZPF1432
MFR.Part #
KTR18EZPF1432
JLCPCB Part #
C3948859
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS