KTR18EZPF1430
MFR.Part #
KTR18EZPF1430
JLCPCB Part #
C4176773
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS