KTR18EZPF1403
MFR.Part #
KTR18EZPF1403
JLCPCB Part #
C3955453
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS