KTR18EZPF1302
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR18EZPF1302
JLCPCB Part #
C3957459
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS