KTR18EZPF12R7
MFR.Part #
KTR18EZPF12R7
JLCPCB Part #
C2110927
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS