KTR18EZPF1273
MFR.Part #
KTR18EZPF1273
JLCPCB Part #
C4247834
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS