KTR18EZPF1242
MFR.Part #
KTR18EZPF1242
JLCPCB Part #
C2086250
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS