KTR18EZPF1240
MFR.Part #
KTR18EZPF1240
JLCPCB Part #
C2111012
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS