KTR18EZPF1052
MFR.Part #
KTR18EZPF1052
JLCPCB Part #
C2089504
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS