KTR10EZPJ513
MFR.Part #
KTR10EZPJ513
JLCPCB Part #
C4076165
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS