KTR10EZPJ512
MFR.Part #
KTR10EZPJ512
JLCPCB Part #
C4097727
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS