KTR10EZPJ473
MFR.Part #
KTR10EZPJ473
JLCPCB Part #
C4283265
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS