KTR10EZPJ361
MFR.Part #
KTR10EZPJ361
JLCPCB Part #
C4096260
Description
-55℃~+155℃ 125mW 360Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS