KTR10EZPJ152
MFR.Part #
KTR10EZPJ152
JLCPCB Part #
C4090917
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS