KTR10EZPJ103
MFR.Part #
KTR10EZPJ103
JLCPCB Part #
C2092546
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW 400V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS