KTR10EZPJ101
MFR.Part #
KTR10EZPJ101
JLCPCB Part #
C2103937
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW 400V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS