KTR10EZPF9101
MFR.Part #
KTR10EZPF9101
JLCPCB Part #
C2086986
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS