KTR10EZPF9093
MFR.Part #
KTR10EZPF9093
JLCPCB Part #
C2086026
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS