KTR10EZPF8450
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR10EZPF8450
JLCPCB Part #
C4120299
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS