KTR10EZPF8062
MFR.Part #
KTR10EZPF8062
JLCPCB Part #
C2083695
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS