KTR10EZPF7870
MFR.Part #
KTR10EZPF7870
JLCPCB Part #
C2109321
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 787Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS