KTR10EZPF7504
MFR.Part #
KTR10EZPF7504
JLCPCB Part #
C4327792
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS