KTR10EZPF7153
MFR.Part #
KTR10EZPF7153
JLCPCB Part #
C2083293
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS