KTR10EZPF69R8
MFR.Part #
KTR10EZPF69R8
JLCPCB Part #
C2091283
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS