KTR10EZPF6800
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR10EZPF6800
JLCPCB Part #
C4142024
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS