KTR10EZPF6653
MFR.Part #
KTR10EZPF6653
JLCPCB Part #
C2078385
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS