KTR10EZPF6651
MFR.Part #
KTR10EZPF6651
JLCPCB Part #
C4036864
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS