KTR10EZPF6040
MFR.Part #
KTR10EZPF6040
JLCPCB Part #
C2086515
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS