KTR10EZPF5761
MFR.Part #
KTR10EZPF5761
JLCPCB Part #
C2082697
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 5.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS