KTR10EZPF5361
MFR.Part #
KTR10EZPF5361
JLCPCB Part #
C2109984
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 5.36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS