KTR10EZPF5110
MFR.Part #
KTR10EZPF5110
JLCPCB Part #
C2109941
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS