KTR10EZPF4993
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR10EZPF4993
JLCPCB Part #
C2087846
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 499kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS