KTR10EZPF4750
MFR.Part #
KTR10EZPF4750
JLCPCB Part #
C4194055
Description
-55℃~+155℃ 125mW 475Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS