KTR10EZPF4320
MFR.Part #
KTR10EZPF4320
JLCPCB Part #
C2086111
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS