KTR10EZPF4020
MFR.Part #
KTR10EZPF4020
JLCPCB Part #
C2086974
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 402Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS