KTR10EZPF3922
MFR.Part #
KTR10EZPF3922
JLCPCB Part #
C4092478
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS