KTR10EZPF3742
MFR.Part #
KTR10EZPF3742
JLCPCB Part #
C2094660
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.4kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS