KTR10EZPF3741
MFR.Part #
KTR10EZPF3741
JLCPCB Part #
C2091311
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.74kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS