KTR10EZPF3302
MFR.Part #
KTR10EZPF3302
JLCPCB Part #
C2086637
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS