KTR10EZPF3300
MFR.Part #
KTR10EZPF3300
JLCPCB Part #
C4068756
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS