KTR10EZPF3093
MFR.Part #
KTR10EZPF3093
JLCPCB Part #
C2082733
Description
-55℃~+155℃ 125mW 309kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS