KTR10EZPF3013
MFR.Part #
KTR10EZPF3013
JLCPCB Part #
C4337162
Description
-55℃~+155℃ 125mW 301kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS