KTR10EZPF2942
MFR.Part #
KTR10EZPF2942
JLCPCB Part #
C2110697
Description
-55℃~+155℃ 125mW 29.4kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS