KTR10EZPF2741
MFR.Part #
KTR10EZPF2741
JLCPCB Part #
C2108069
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.74kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS