KTR10EZPF2740
MFR.Part #
KTR10EZPF2740
JLCPCB Part #
C2087636
Description
-55℃~+155℃ 125mW 274Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS