KTR10EZPF2610
MFR.Part #
KTR10EZPF2610
JLCPCB Part #
C2086025
Description
-55℃~+155℃ 125mW 261Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS